Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Креативне вивчення фінансової грамотності!
Креативне вивчення фінансової грамотності!

Фінансова грамотність – це одна з ключових компетентностей,  визначена в концепціїНової української школи, як базова для опанування всіма українськими школярами.

23 жовтня 2017 року в УЗОШ №6 ім. В.С. Гренджі-Донського відбувся турнір юних знавці курсу «Фінансова грамотність», який провела Косачевич Я. І. – вчитель економіки та географії. Цей захід є чудовим з точки зору профорієнтації дітей, розвитку їх логічного мислення. Учні продемонстрували вміння дискутувати на наукові теми, знаходити варіанти вирішення різноманітних проблем, а також здібності, пов`язані з комунікативними навичками.

Члени журі – це досвідчені вчителі-методисти УЗОШ №6:

Мещерякова Христина Юріївна  – заступник директора з навчально-виховної роботи,  вчитель географії;

Кривуца Маріанна Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель світової літератури;

Кіра Оксана Ігорівна – керівник Ужгородського відділення «Проспект»  ПАТ КБ «ПриватБанк».

У заході взяли участь три команди: «Валютний меридіан», «Ерудиція» та «Invest X». Під час змагання представники команд виступали в ролі «доповідачів», «опонентів», «рецензентів», що дозволило їм розглянути ряд економічних питань.

«Битва капітанів» додала справжнього запалу!

На дебатні «бої» турніру було винесено 22 питання з різних аспектів фінансової діяльності, зокрема:

1. Які активи є найбільш перспективними для інвестування в Україні?

2. Які показники діяльності банку свідчать про його надійність?

3. Іноземні банки в Україні – це загроза, чи додаткові переваги?

4.Чи набуде біткоін поширення в Україні? Які переваги та недоліки застосування криптовалют? та ін.

Доповідач 1 (Гапак Роман) Чи набуде біткоін поширення в Україні? Які переваги та недоліки застосування криптовалют?

Доповідач 2 (Агеєв Юрій) Іноземні банки в Україні – це загроза, чи додаткові переваги?

Доповідач 3 (Хланта Вероніка) Які активи є найбільш перспективними для інвестування в Україні?

Всі учні продемонстрували високий рівень знань у фінансовій сфері, однак найкращий результат показала команда «Валютний меридіан», проявивши креативний підхід під час дискусій.

Фінансова грамотність вкрай необхідна українцям, адже лише при правильному розумінні фінансової системи в державі можна і самому почуватися захищено, і знати, яких змін вимагати від Уряду.

Переглядів: 1061 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »