Головна » 2017 » Квітень » 6 » Активні форми роботи. Незабутня та повчальна поїздка до м. Тячева
Активні форми роботи. Незабутня та повчальна поїздка до м. Тячева

Готуючись до відзначення 120-ї річниці з дня народження В.С. Гренджі-Донського, з метою активізації роботи шкільної літературної кімнати-музею, в школі була організована поїздка до Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка теж носить ім̕я поета Срібної Землі – В.С. Гренджі-Донського. Милуючись розквітаючою природою, первоцвітами у долині Нарцисів, горами, оповитими ніжним серпанком, швидкими струмочками, стрункими соснами, та смереками,  ми прибули до Тячівської школи.

Надзвичайно тепла зустріч, чудова літературна композиція, присвячена життю і творчості Співця срібної Землі, захоплююча розповідь Рекіти-Пазуханич Г.І., яка багато років присвятила вивченню творчості видатного закарпатця, очікували педагогів і учнів нашої школи.

Невеличкий музей у школі вразив нас дбайливо зібраними різноплановими матеріалами, присвяченими Василю Гренджі-Донському. Цікава розповідь Ганни Іванівни супроводжувала кожен експонат музею.

А згодом нас очікувала прогулянка центром Тячева, який здався нам чистим, привабливим, гостинним.

Повертаючись додому, ми  відвідали меморіальний парк «Красне поле» - місце озброєного захисту Карпатської України і загибелі її захисників. Учні поставили квіти до меморіалу, а Савко Наталія урочисто продекламувала вірш «Моя Карпатська Україно».

Поїздка виявилася пізнавальною та незабутньою.

Дорогою до міста

Тепла зустріч

У стінах музею В.С. Гренджі-Донського в Тячівській  школі

Прогулянка Тячевом