Головна » 2016 » Червень » 2 » Пролунав "Останній дзвоник"
Пролунав "Останній дзвоник"

27 травня  2016 р. у шостій школі   пролунав "Останній дзвоник".

Урочиста лінійка розпочалася з виконання Державного Гімну.

Випускники у шкільних формах, з пишними бантиками та  синьо-жовтими стрічками востаннє відчули себе школярами, а молодші школярі в урочистому вбранні уже готові до активного літнього відпочинку.    Директор школи Кіштулинець Б.М. привітав присутніх зі святом "Останнього дзвоника" і нагородив почесними грамотами переможців міських та обласних Всеукраїнських предметних олімпіад, а також педагогів, які виховали здібних учнів.

До привітань одинадцятикласників долучилися і представник  Ужгородського міського управління освіти Томич В.І.,  класні керівники та батьки.

Приємною традицією школи став подарунок випускникам: торбинка з дарунками – хлібне пташеня, монета в одну гривню та маленький Божий образ, який стане для них оберегом.

Яскраву концертну програму підготували талановиті учні школи і побажали випускникам упевнено крокувати по стежині дорослого життя. Ті ж у свою чергу подякували вчителям за зернятка мудрості, які отримали у стінах рідної школи. А дарунком присутнім став прощальний вальс випускників та випущені в небо білі голуби.

Отож, у щасливу путь, любі випускники!

Переглядів: 668 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »