Головна » 2015 » Листопад » 13 » Змістовна і повчальна зустріч із працівниками Львівської залізниці
Змістовна і повчальна зустріч із працівниками Львівської залізниці

11 листопада в рамках тематичного Тижня безпеки дорожнього руху до нашої школи завітали представники Ужгородської дистанційної колії Львівської залізниці, зокрема Дорош С.І. – заступник начальника Ужгородської дистанційної  колії Львівської залізниці та Кешеля І.І. – ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту Львівської залізниці Ужгородської ревізорської дільниці. Для школярів  7-8 класів була поведена лекція-презентація  на важливість залізничного руху та  дотримання правил безпеки під час перебування на залізниці або біля неї.

Перед початком повчальної лекції до дітей звернулися директор школи Б.М. Кіштулинець та заступник з НВР  М.І. Кривуца,  які донесли до слухачів, що правильна поведінка на залізниці потребує значної зосередженості.

Учні почули багато корисної інформації, побачили відеоролики, на яких були показані наслідки недотримання правил на залізничній колії. Зрозуміли, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки. Школярі охоче спілкувалися із працівниками залізниці, отримували відповіді на запитання, що їх цікавили. А після зустрічі радо давали інтерв’ю кореспондентам міського телебачення /М-студіо/.

За підсумками проведеної бесіди-лекції було з'ясовано, що більшість учнів даних класів  зарекомендували себе старанними, відповідальними та толерантними співрозмовниками.

Гадаємо, що така змістовна зустріч у нашій школі була не останньою .

Переглядів: 591 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »