гурткова робота

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 9 по 15 листопада у школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.  Для всіх школярів були проведені бесіди та виховні години щодо правильної поведінки на дорогах. Серед учнів 5-7 класів відбувся конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух», який проводили гуртківці образотворчого мистецтва.

Цікаву тематичну виставку «Дотримуйся правил дорожнього руху» для учнів 5-го класу показала шкільна бібліотека.

Учасники гуртка «Школа безпеки» підготували для молодших школярів виступ шкільної агітбригади на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні», під час якої була акцентована увага на популяризації знань вихованців про правила руху пішоходів, безпечного руху учнів до школи і додому.

Міське методичне об'єднання керівників гуртків художньо-естетичного напрямку

22 вересня 2015 року на базі школи відбулося  міське методичне об’єднання  керівників гуртків художньо-естетичного напрямку.  Після вітального слова  директора  Кіштулинця Б.М.

Методист управління освіти Ужгородської міської ради Симкович М.О. розповіла про програмове забезпечення гурткової роботи в школі. Засідання продовжила пісня «Україна – це ти» у виконанні талановитої учениці 7–А класу Глеби Сандри.

«Саме з такими обдарованими дітьми і працюють у гуртках шостої школи», -  зазначила заступник директора з НВР Кривуца Маріанна Іванівна, яка ознайомила присутніх із системою роботи школи з обдарованими дітьми у гуртках художньо-естетичного напрямку. Керівник хореографічного гуртка, учитель хореографії Конкіна Я.В. провела майстер-клас «Організація флешмобів із гуртківцями.

Із досвіду роботи шкільного хореографічного гуртка «Перлинка», а  вихованці гуртка показали патріотичний флешмоб.

Керівник гуртка «Музейна справа» Матьола І. В.  розповіла про інтерактивні форми роботи із гуртківцями і презентувала напрацювання шкільного музею імені В.С.Гренджі-Донського.

А далі юні екскурсоводи провели екскурсію у літературному музеї школи, яка супроводжувалася виконанням пісень на слова Співця Срібної землі В.С.Гренджі-Донського /муз. Ковач В.Ю., керівник вокальних гуртків/.