Правила для учнів ЗОШ №6

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ

Ужгородської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. №6

імені  В.С.Гренджі-Донського

Правила поведінки учнів у школі регламентуються Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, іншими актами законодавства, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом, правилами внутрішнього розпорядку закладу.

Єдині вимоги до учнів закладу

Учні зобов’язані:

1. Систематично і глибоко оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками, підвищувати загальнокультурний рівень.

1. Дотримуватися вимог Статуту, правил внутрішнього розпорядку.

1. Дотримуватися законодавства, моральних, етичних норм, вміти виявляти повагу, співчуття до оточуючих, гідність.

1. Вести здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою і спортом.

1. Брати посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством, у самообслуговуванні.

1. Учні повинні бути в школі за 10 хвилин до початку занять.

1. До приходу вчителя учні готують все необхідне до уроку. Підручник, щоденник, зошити повинні бути акуратно покладені на парті.

1. Не дозволяється використання плеєрів та мобільних телефонів під час навчального процесу.

1.  Не дозволяється без дозволу вчителя залишати приміщення та територію школи в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівнику довідку від лікаря або заяву від батьків про причини відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважної причини не дозволяється.

1. Після відповіді на питання вчителя учень обов’язково подає щоденник для виставлення оцінки.

1. Суворо забороняється застосування фізичного та психологічного насильства по відношенню до будь-кого з учасників навчально-виховного процесу.

1. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно вдягненим.

1.  Учні зобов’язані виконувати вказівки та рекомендації педагогів, пов’язані з навчально-виховним процесом.

1.  Забороняється запрошувати та приводити до закладу та на його територію сторонніх осіб, які не є учасниками навчально-виховного процесу.

1. У випадку порушень Правил до учнів можуть бути вжиті такі стягнення:
    • усне зауваження;
    • запис зауваження в щоденник;
    • винесення догани, включно із занесенням догани в особову справу учня;
    • виклик учня самого або з батьками на засідання ради із запобігання правопорушенням чи педагогічну раду;
    • відшкодування завданих школі або майну збитків батьками учня.

1. Всі учні повинні дбайливо ставитись до шкільного майна, дбайливо поводитись зі своїми речами та речами товаришів, поважати працю технічних працівників закладу, не смітити в приміщенні та на території школи.

1. Забороняється бруднити та псувати оргтехніку, парти, дошку, стіни, вікна, двері, стелі, підлоги в кабінетах та коридорах.

1. Учні повинні оберігати зелені насадження на території школи, рослини в приміщенні закладу.