Головна » 2016 » Квітень » 1 » Шкільне методичне об’єднання класних керівників
Шкільне методичне об’єднання класних керівників

1 квітня 2016 року у навчальному закладі  відбулося чергове шкільне методичне об’єднання класних керівників,  метою якого був  обмін  досвідом роботи та напрацювань  класних керівників 1-11-х  класів.

На початку засідання до колег звернувся директор школи Кіштулинець Б.М.  і підкреслив, що робота класного керівника є надзвичайно важлива у вихованні юних особистостей. Нагадав,  що класний керівник виконує діагностичну, організаторську, виховну, координаційну, стимулюючу функції.

Заступник директора з НВР Ціко О.М. звернула увагу на необхідність чіткого контролю за відвідуванням учнями навчально-виховного процесу, своєчасне повідомлення батьків про відсутність дитини на заняттях.

У процесі засідання перед колегами виступили класні керівники початкової школи Зозулинець Л.В., Каширна М.М. та Барзак В.Ю. Презентували свій досвід у певних напрямках виховної роботи голова ШМО КК Коба М.А., яка є класним керівником 5-Б класу, та Жменяк С.Т. (кл. кер. 8-Г кл.). Про національно-патріотичне виховання школярів розповів класний керівник 10-А класу Харченко О.В.

Заступник директора з ВР Кривуца М.І. нагадала про нормативну базу виховної роботи, основні напрямки виховного процесу та обов’язки класних керівників, необхідність донесення чіткої інформації до батьків учнів. Особливу увагу звернула на те, що батьківські збори повинні бути тематичними, висвітлювати особливості навчально-виховного процесу, носити інтерактивний характер.

Переглядів: 507 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »