Головна » 2015 » Грудень » 22 » В гостях у Галини Малик
В гостях у Галини Малик

" Їде грудень на коні" – так називається нове видання творів провідної вітчизняної дитячої письменниці Галини Малик.

«Це, - насилу підрахувала авторка, -  вже 58-ма моя книга!»

Барвисте подарункове видання для малечі вміщує добірку цікавих, дотепних та легких для запам'ятовування віршів до кожного місяця року. Особливої уваги варте виконане львівською художницею Ольгою Квашею оформлення книги – надзвичайно затишне, сповнене казкових пейзажів та населене дивовижно милими звірятами.

У рамках творчого вечора письменниця представила й інші свої книги, серед яких видане теж цьогоріч зібрання "Незвичайні пригоди Алі" (видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", м. Київ), що вмістило всі три повісті про улюбленицю багатьох читачів. До слова, образ Алі майстерно втілила у ляльці Тетяна Улинець – головний художник Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка". Ляля Аля постійно супроводжує Галину Малик на всіх книжкових подіях.

Крім презентації видань і цікавої розповіді про героїв, письменниця та бібліотекарі підготували для малих читачів захоплюючі літературні квести.

Привітати письменницю прийшли й учні 5-Г класу нашої школи.  Для авторки та всіх присутніх школярі представили уривочок із казки «Пригоди Алі в країні Недоладії», читали напам’ять вірші та  брали участь у літературному квесті, після чого отримали багато цікавих подарунків.

У кінці творчого вечора Галина Миколаївна радо фотографувалась із школярами та дарувала їм свої автографи.

Переглядів: 637 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »