Головна » 2015 » Березень » 24 » Патріотичне виховання. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
Патріотичне виховання. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

12 березня 2015 року у 2 – Б класі (класний керівник Клин Марина Вільямівна) відбулася година спілкування на тему «Вони захищають Батьківщину», на яку був запрошений воїн-десантник Львівської аеромобільної бригади, учасник боїв у зоні АТО Ганич Петро, мешканець Ужгородщини.

Він розповів учням про події, в яких брав участь, про взаємопідтримку бойових товаришів, без якої неможливо вижити. Згадав і про особливий оберіг – це стіна, оформлена дитячими малюнками, вона вціліла під час обстрілів, хоч усе навколо було зруйноване, і продовжувала гріти серця українських патріотів. Особливу силу, підкреслив Петро, мають малюнки з янголами.

Молодий воїн пояснив: «Ми воюємо там, щоб війна не прийшла сюди, у наш дім».

Хвилиною мовчання другокласники та батьки вшанували пам'ять загиблих воїнів, серед них і випускників шостої школи – Мартина Сергія, Олександра Капуша, Віталія Постолакі.

У свою частину Петро повезе щирі слова і побажання учнів, які вони записали на прапорові, дитячі малюнки, невеличку посилку від батьків, а для себе натільний пояс-оберіг.

Нехай справдяться  слова сестри Петра: «Нехай кожна мати, жінка, сестри і брати України дочекаються вдома живим свого воїна-захисника! Нехай частіше буде чутно слово:  «Мамо, я приїхав... Я живий...»

Слава героям!

Переглядів: 810 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0