Головна » 2015 » Червень » 3 » Свято Матері відзначали учні 3 - А класу з класним керівником Дудко С.Л.
Свято Матері відзначали учні 3 - А класу з класним керівником Дудко С.Л.

Свято Матері відзначають люди всього світу. День Матері припадає на другу неділю травня, коли природа-матінка вбирає свою землю весняними квітами. День матері - свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви. А почалось все з того, що маленька американка Анна Джарвіс в 1905 р. втратила рідну матусю. Два роки провела в глибокій жалобі. У той час і зародилася у неї думка присвятити один день у році матерям усього світу.  Анна  писала сотні, тисячі листів до газет, до законодавців, до губернаторів штатів, президента США і керівників інших країн. Лише у квітні 1910 року губернатор штату Західна Вірджинія встановив День матері і цей день було оголошеним обов’язковим державним святом. Пізніше до святкування приєдналися ще 43 країни. В Україні цей день почали відзначати з 1929 року, в другу неділю травня. Свято Матері має в Україні триєдину суть. У цей день ми складаємо шану  найдорожчій в світі людині – своїй матусі. Цього дня ми вшановуємо й Божу Матір – Діву Марію, Христову Церкву та свою Вітчизну – неньку-Україну.

Учні 3 - А класу вшанували маму, жінку, юну дівчину і обрали "Міс класу".

Переглядів: 566 | Додав: Міра | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »